dowolna

Domy w centrum Dąbrówka - Oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m2 na działce o powierzchni 451 m2 położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Akacjowa

Dąbrówka,wielkopolskie

439 000 zł86 m² 5 104,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:76 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż lokal mieszkalny położony w zabudowie szeregowej, w Dąbrówce na osiedlu Osada Leśna. Lokal dwupoziomowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

525 000 zł92 m² 5 706,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Daglezjowa

Dąbrówka,wielkopolskie

430 000 zł73 m² 5 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Platanowa

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam nową niezwykle interesującą ofertę nowego domu położonego blisko lasu na nowoczesnym osiedlu - z doskonałym dojazdem trasą ekspresową S11 (zachodnia obwodnica Poznania). Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

450 000 zł89 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej w Dąbrówce na osiedlu Linei. Mieszkanie o pow. 88,67 m2, 3- pokojowe. Doskonała lokalizacja, blisko szkoła podstawowa, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie w budynku szeregowym w miejscowości Dąbrówka koło Poznania. Mieszkanie o pow. 73,28 m2. Na parterze (35m2) salon z aneksem kuchennym i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Okazja! Dom parterowy, z bala, ocieplony z użytkowym poddaszem i podpiwniczeniem /garaż/ w okolicy Radzymina w gm. Dąbrówka, (obecnie letniskowy, istniej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

750 000 zł190 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, zlokalizowany około 100 metrów od lasu w miejscowości Dąbrówka, gmina Dopiewo. Powierzchnia działki 1050 m2. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

375 000 zł73 m² 5 136,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

450 000 zł89 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Dom: oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w stylu dworkowym usytuowany w miejscowości Stryszów województwo małopolskie powiat wadowicki. Nieruchomość znajduje się na południowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej - ogród, garaż, prestiżowe otoczenie (niska zabudowa jednorodzinna na terenie osiedla Linea), cisza i komfort na przedmieściach Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

389 000 zł73 m² 5 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Dąbrówce w okolicy Poznania. Jest to doskonała lokalizacja: dojazd do Poznania zajmuje 15-20minut, w okolicy znajduje się las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

499 000 zł171 m² 2 918,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Funkcjonalny nowowybudowany bliźniak pod lasem - dąbrówka/palędzie Na sprzedaż dwie połówki bliźniaka. Gotowe do przejęcia w stanie deweloperskim. Obecnie właściciel jest na etapie uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

499 000 zł171 m² 2 918,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze nieduży domek w zabudowie szeregowej o powierzchni 73m2. jest to de facto nieruchomość lokalowa, dwu poziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

409 000 zł73 m² 5 581,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

409 000 zł73 m² 5 602,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

359 000 zł73 m² 4 916,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w miejscowości Dąbrówka. Pow. lokalu 73,02 m2 , na którą składają się dwa poziomy. Na parterze salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

364 086 zł73 m² 4 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

590 000 zł171 m² 3 450,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - ogród, dwa miejsca postojowe, prestiżowe otoczenie (niska zabudowa jednorodzinna), cisza i komfort w cenie średniej wielkości mieszkania. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daglezjowa

Dąbrówka,wielkopolskie

409 000 zł73 m² 5 602,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Pilnie sprzedam! Bezpośrednio! Budynek typu patio na osiedlu Linea. Segment środkowy. 400 metrów od lasu. Zbudowany w 2007 roku. Lokalizacja: - osiedle oświetlone, spójne architektonicznie - drogi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij