dowolna

Domy na sprzedaż Dąbrówka - Oferty sprzedaży domów

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

685 000 zł105 m² 6 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:355 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu k.Dąbrówki Dom wykończony wysokiej jakości materiałami z przestrzennym rozkładem pomieszczeń zmienionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

720 000 zł196 m² 3 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam na sprzedaż dom w miejscowości Dąbrówka. Dom wolnostojący jednorodzinny. Posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2. Dom wybudowany z cegły pełnoceramicznej kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

328 000 zł90 m² 3 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:222 m²

0% - koszt usługi pokrywa sprzedający! kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (pcc) W wysokości 2%, oferta kwalifikuje się do programu "mieszkanie dla młodych".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej - ogród, garaż, prestiżowe otoczenie (niska zabudowa jednorodzinna na terenie osiedla Linea), cisza i komfort na przedmieściach Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

389 000 zł73 m² 5 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie w budynku szeregowym w miejscowości Dąbrówka koło Poznania. Mieszkanie o pow. 73,28 m2. Na parterze (35m2) salon z aneksem kuchennym i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

999 000 zł255 m² 3 917,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

0% prowizji od kupującego! Polecam! Dom z ogrodem przy lesie na sprzedaż w najlepszej okolicy Poznania! ~dąbrówka to prężnie rozwijająca się miejscowość położona tuż przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

675 000 zł134 m² 5 037,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

-sprzedane- jedyny na osiedlu osada leśna - wykończony 5pokojowy dom parterowy w zabudowie atrialnej! Polecam ciekawą ofertę gotowego domu o powierzchni ok.134m2 położonego na zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

749 000 zł210 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Dąbrówka. Dom posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 975 m2, wybudowany z cegły pełnoceramicznej, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

670 000 zł196 m² 3 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

595 000 zł224 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowo wybudowany dom mieszkalny o pow. 259m2 na działce 1000m2. W otoczeniu nowe domy jednorodzinne. Na parterze salon , kuchnia- aneks, wc , gabinet. Na piętrze - trzy sypialnie, salon kąpielowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bliźniak 5-pokojowy w dobrej cenie! Super lokalizacja! Na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 103 m2 plus garaż 17m2. Do każdej połówki przynależy taras. Obie połówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

470 000 zł89 m² 5 266,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferta zablokowana Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Linea w Dąbrówce. Mieszkanie o pow. 89,25 m2, dwupoziomowe. Na parterze przestronny salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

300 000 zł170 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania dom wolno-stojący w gminie Dąbrówka. Dom z lat 80-tych. Parter- 2 pokoje, kuchnia, kotłownia. Piętro- 3 pokoje, kuchnia, łazienka.Media: prąd,woda,gaz. Na działce dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

710 000 zł196 m² 3 622,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

749 000 zł196 m² 3 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Dąbrówce w okolicy Poznania. Jest to doskonała lokalizacja: dojazd do Poznania zajmuje 15-20minut, w okolicy znajduje się las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

269 000 zł82 m² 3 272,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny; parterowy z użytkowym poddaszem do częściowego wykończenia. Na parterze (55 m2) kuchnia, salon, gabinet i łazienka, na poddaszu trzy sypialnie (27) m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowo wybudowany dom z działką 1000m2. W okolicach miejscowości Dąbrówka, pow. Wołomiński. Parter - kuchnia, salon, pokój, łazienka. Poddasze- użytkowe wykończone - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Dąbrówka,wielkopolskie

470 000 zł89 m² 5 266,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Linea w Dąbrówce. Mieszkanie o pow. 89,25 m2, dwupoziomowe. Na parterze przestronny salon o pow. 24,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

1 500 000 zł479 m² 3 129,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Piękny dom W pięknej okolicy! przy ścianie lasu! Polecam na sprzedaż nowy dom (oddanie 2011 r.) usytuowany w podpoznańskeij miejscowości-Dąbrówka. Dom przy lesie, z dala od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

650 000 zł196 m² 3 316,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

499 000 zł171 m² 2 918,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Funkcjonalny nowowybudowany bliźniak pod lasem - dąbrówka/palędzie Na sprzedaż dwie połówki bliźniaka. Gotowe do przejęcia w stanie deweloperskim. Obecnie właściciel jest na etapie uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

499 000 zł171 m² 2 918,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze nieduży domek w zabudowie szeregowej o powierzchni 73m2. jest to de facto nieruchomość lokalowa, dwu poziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

277 000 zł82 m² 3 369,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

359 000 zł73 m² 4 917,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 72,66m2 z garażem i 60 metrowym ogródkiem. Obiekt ten został zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

719 000 zł196 m² 3 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

719 000 zł210 m² 3 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

409 000 zł73 m² 5 581,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

409 000 zł73 m² 5 602,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

529 000 zł171 m² 3 093,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

411 000 zł73 m² 5 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

359 000 zł73 m² 4 916,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w miejscowości Dąbrówka. Pow. lokalu 73,02 m2 , na którą składają się dwa poziomy. Na parterze salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:750 m²

Domek letniskowy na ładnej i niewielkiej działce wśród zabudowy rekreacyjnej i całorocznej .Na parterze salonik z bardzo ładnym kominkiem i otwarą kuchnią ,łazienka oraz WC. Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

364 086 zł73 m² 4 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij