cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Dąbrówka
77 ogłoszeń
Od najnowszych
77 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana
Dąbrówka,mazowieckie
340 000 zł4 300 m² 79,07 zł/m²
Archiwalne
Dom, ul. Różany Zakątek
Dąbrówka,wielkopolskie
879 000 zł88 m² 10 045,70 zł/m²
Archiwalne
Apartament 3-pokojowy Dąbrówka
Dąbrówka,wielkopolskie
725 000 zł68 m² 10 723,30 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
799 000 zł78 m² 10 256,70 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
385 000 zł11 000 m² 35 zł/m²
Archiwalne
Dom Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy Dąbrówka
Dąbrówka,wielkopolskie
379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
2 760 000 zł13 800 m² 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Dąbrówka
Dąbrówka,wielkopolskie
729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Dąbrówka
Dąbrówka,pomorskie
188 888 zł1 500 m² 125,93 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dąbrówka
Dąbrówka,małopolskie
320 000 zł2 924 m² 109 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Przyleśna
Dąbrówka,pomorskie
750 000 zł4 877 m² 153,78 zł/m²
Archiwalne
Domek letniskowy Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
449 000 zł56 m² 7 966,64 zł/m²
Archiwalne
Dom, ul. Piastowska
Dąbrówka,wielkopolskie
939 000 zł87 m² 10 779,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa
Dąbrówka,wielkopolskie
729 000 zł62 m² 11 677,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Dąbrówka
Dąbrówka,pomorskie
188 888 zł1 500 m² 125,93 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Dąbrówka,wielkopolskie
1 599 000 zł116 m² 13 784,50 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Dąbrówka
Dąbrówka,wielkopolskie
509 509 zł80 m² 6 368,86 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa
Dąbrówka,wielkopolskie
669 000 zł73 m² 9 104,52 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Dąbrówka
Dąbrówka,małopolskie
925 000 zł146 m² 6 354 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
799 000 zł78 m² 10 256,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa
Dąbrówka,wielkopolskie
470 000 zł58 m² 8 045 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa
Dąbrówka,wielkopolskie
669 000 zł73 m² 9 104,52 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Dąbrówka
Dąbrówka,łódzkie
82 960 zł2 074 m² 40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Dąbrówka
Dąbrówka,pomorskie
199 999 zł1 500 m² 133 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa
Dąbrówka,wielkopolskie
489 000 zł58 m² 8 370,42 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
140 000 zł816 m² 171,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Azaliowa
Dąbrówka,wielkopolskie
2 250 zł38 m² 58,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Różany Zakątek
Dąbrówka,wielkopolskie
739 000 zł70 m² 10 557,10 zł/m²
Archiwalne
Dom, ul. Piastowska
Dąbrówka,wielkopolskie
958 000 zł87 m² 10 997,60 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa Dąbrówka
Dąbrówka,łódzkie
2 000 000 zł30 000 m² 66,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa
Dąbrówka,wielkopolskie
679 000 zł73 m² 9 240,61 zł/m²
Archiwalne
Apartament umeblowany, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
820 000 zł78 m² 10 526,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Komornicka
Dąbrówka,wielkopolskie
620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa
Dąbrówka,wielkopolskie
3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana ogrodzona Dąbrówka
Dąbrówka,małopolskie
297 000 zł5 700 m² 52 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa
Dąbrówka,wielkopolskie
3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Dąbrówka
Dąbrówka,pomorskie
199 999 zł1 500 m² 133 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach